Боярський НВК "Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3"

Матеріал з WikiBoyarka
Перейти до: навігація, пошук
Боярський колегіум

Боярський НВК "Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" - один з найбільших загальноосвітніх навчальних закладів Києво–Святошинського району, де навчається 1200 учнів.

Історія

Київський облвиконком у 1956 році ухвалив рішення про будівництво середньої школи на території масиву Нова Боярка, яке тривало в 1956-60 роки. Продовжувалось в 1960-61 роки, а відкриття школи було намічено на 1 вересня 1962 року.

У серпні 1962 року директором нової школи, будівництво якої закінчувалось, було призначено Листопада Антона Григоровича. Досвідченого педагога і адміністратора, який до цього працював завідувачем райвно Богуславського р-ну Київської області. Він мав підібрати педколектив школи, підготувати школу до відкриття і прийняти з інших закладів понад 500 дітей у перші класи.

З 1974 року школу очолив Шама Микола Андрійович. Лише рік керував закладом, але залишив по собі гарну пам’ять. Досвідчений організатор, талановитий педагог спрямовував свої зусилля на розвиток базової школи. Велику підтримку відчував директор з боку педагогічного колективу.

Пам’ятають вчителі і той період, коли директором став Зайчук Валентин Олександрович (1975 – 1981рр.). У нинішньому педколективі працює багато вчителів, які працювали з Валентином Олександровичем. Ввічливий, щирий, заклопотаний щоденними турботами – ось яким його пам’ятають.

Вимогливим і справедливим директором був Гажаман Василь Степанович (1981- 1985 рр.).

Двадцять років очолював педколектив Боярської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №3 Якименко Володимир Георгійович (1985–2005 рр.). Щоденна тяжка праця, нові плани, нові турботи. Але найважливішим є те, що Володимир Георгійович завжди готовий допомогти, підтримати як учителя, так і учня.

З 2005 року педколектив школи очолює Михайлова Стелла Євгенівна. У минулому учениця нашої школи. З перших днів роботи Стеллу Євгенівну турбують питання перспективного розвитку школи. Вона прагне створити необхідні умови для формування творчої особистості школяра. Велика увага приділяється і професійній майстерності вчителів.

Директори

Педадогічний колектив

У навчальному закладі 83 педагогічних працівники. Мають почесні звання: «Відмінник освіти» - 12; «Учитель – методист» - 21; «старший вчитель» - 22. Мають кваліфікаційну категорію: спеціаліст – 14; спеціаліст другої категорії – 8; спеціаліст першої категорії – 4; спеціаліст вищої категорії – 57.

Відомі особистості

Педагоги

Випускники

Паспорт закладу

  • Заснована:
  • Кількість учнів:
  • Директор:
  • Адреса:
  • Телефон:
  • Сайт:

Джерела

Посилання