Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

Матеріал з WikiBoyarka
Перейти до: навігація, пошук
Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» - правонаступник Києво-Святошинської районної класичної гімназії, яка розпочала свою діяльність з 1-го вересня 1999 року.

Історія

Спочатку була ідея у адміністрації та педагогів Боярської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 5 створити загальноосвітній заклад вищого рівня, ніж школа. Після нескінченних дебатів, який саме заклад створити, адміністрація зупинились на гімназії, адже гімназія – це середній загальноосвітній заклад ІІ-ІІІ ступеня, який забезпечує реалізацію права громадян на здобуття підвищеного рівня загальної середньої освіти відповідно до профілю навчання. Майже рік тривав організаційний процес створення гімназії. Завдяки підтримці начальника Київського обласного управління освіти і науки Ігоря Леонідовича Лікарчука та начальника відділу освіти Києво-Святошинського району Віктора Анатолійовича Костини була створена перша в Києво-Святошинському районі гімназія.

31 серпня 1999 року відбулось урочисте свято Першого дзвоника у новонародженому закладі – Боярській класичній гімназії. На той час у нас було 35 педагогів і 345 учнів. Все було б добре, але на той час ми не мали окремого власного приміщення, а ділили з Боярською ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 її територію. Мріючи про власне приміщення, ми звернули увагу на довгобуд майбутньої школи № 6. Уся Боярка пам'ятає цей незавершений довгобуд на перетині вулиць Дежньова і Сєдова. До нашого прохання про добудову цього приміщення і передачу його гімназії дослухались керівники голова Київської ОДА Анатолій Андрійович Засуха, голова Києво-Святошинської РДА Валерій Іванович Власов, за що гімназисти всіх поколінь їм будуть завжди вдячні. Символічний ключ від швидко добудованого БМУ-33 (начальник, заслужений будівельник України Магомед Алієвич Магомедов) приміщення було передано 12 січня 2001 року.

І полетіли дні і роки успіхів і невдач, поразок і перемог. Сьогодні нас – 117 педагогів і близько1300 учнів.

Заклад налічує 16-ти річну історію, має вже багато своїх традицій, користується заслуженим авторитетом у районі, області та Україні. Ми пишаємося досягненнями наших учнів, особливо випускників, адже вони студенти кращих вищих навчальних закладів, успішні, конкурентоздатні, сформовані творчі особистості, справжні патріоти України.

Директори

Педагогічний колектив

Загальна кількість вчителів НВК – 112 та 2 бібліотекарі «Спеціаліст вищої категорії» – 80 Педагогічне звання «вчитель-методист» – 35 Педагогічне звання «старший учитель» – 23 «Спеціаліст І категорії» – 7 «Спеціаліст ІІ категорії» – 10 «Спеціаліст» – 17 «Провідний бібліотекар» – 2


Відомі особистості

Педагоги

Випускники

Паспорт закладу

  • Заснована:
  • Директор:
  • Кількість учнів:
  • Адреса:
  • Телефон:
  • Сайт:

Джерела

Посилання