Відмінності між версіями «Казан натхнення»

Матеріал з WikiBoyarka
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
'''Казан натхнення - археологічна знахідка, яка, за переказами, дарує натхнення кожному, хто скуштує з нього їжі або питва.'''  
+
'''Казан натхнення археологічна знахідка, яка, за переказами, дарує натхнення кожному, хто скуштує з нього їжі або питва.'''  
  
Древній «Казан натхнення» - археологічна знахідка, яка попервах була в користуванні творчого об’єднання «Боярські майстри». За легендою, будь-яка страва чи питво, зварені в цьому казані, перетворюється на «зілля натхнення» і спонукає до творчості. Щоб щастило цілий рік, потрібно хоч раз скуштувати "зілля натхення" з чарівного казана.  
+
Древній «Казан натхнення» археологічна знахідка, яка попервах була в користуванні творчого об’єднання «Боярські майстри». За легендою, будь-яка страва чи питво, зварені в цьому казані, перетворюється на «зілля натхнення» і надихає до творчості. Щоб щастило цілий рік, потрібно хоч раз скуштувати "зілля натхення" з чарівного казана.  
  
 
Зберігається у Боярському краєзнавчому музеї.
 
Зберігається у Боярському краєзнавчому музеї.
  
 
[[Категорія:Боярські легенди]]
 
[[Категорія:Боярські легенди]]

Версія за 15:00, 12 січня 2020

Казан натхнення – археологічна знахідка, яка, за переказами, дарує натхнення кожному, хто скуштує з нього їжі або питва.

Древній «Казан натхнення» – археологічна знахідка, яка попервах була в користуванні творчого об’єднання «Боярські майстри». За легендою, будь-яка страва чи питво, зварені в цьому казані, перетворюється на «зілля натхнення» і надихає до творчості. Щоб щастило цілий рік, потрібно хоч раз скуштувати "зілля натхення" з чарівного казана.

Зберігається у Боярському краєзнавчому музеї.