Відмінності між версіями «Сосновички»

Матеріал з WikiBoyarka
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Сосновички – міфічні істоти, які, за деякими твердженнями, живуть у сосновому лісі під Бояркою.'''
 
'''Сосновички – міфічні істоти, які, за деякими твердженнями, живуть у сосновому лісі під Бояркою.'''
  
Сосновички – це веселе плем’я маленьких чоловічків, які ховаються поміж хвоєю. Обличчя у них кольору шишок чи гілок, а волосся – кольору зеленої хвої і стирчить так само, як соснові голки. Сосновички дуже вправно ховаються. Якщо людина дивиться в їх бік, вони завмирають і зливаються з сосновими гілками. Побачити їх можна лише боковим зором. Дехто стверджує, що  сосновичків можна відслідкувати, якщо дуже швидко повернути голову.  
+
Сосновички – це веселе плем’я маленьких чоловічків, які ховаються поміж хвоєю. Обличчя у них кольору гілок, а волосся – кольору зеленої хвої і стирчить так само, як соснові голки. Сосновички дуже вправно ховаються. Якщо людина дивиться в їх бік, вони завмирають і зливаються з сосновими гілками. Побачити їх можна лише боковим зором. Дехто стверджує, що  сосновичків можна відслідкувати, якщо дуже швидко повернути голову.  
Лісовички-сосновички – це добрі милі створіння, веселе і дещо легковажне плем’я. Вони товаришують із звірятками – особливо з білками та їжаками. З білками вони бавляться, а їжакам симпатизують і вважають далекими родичами, бо ті також мають голки.
+
Лісовички-сосновички – це добрі милі створіння, веселе і дещо легковажне плем’я. Вони товаришують із звірятками – особливо з білками та їжаками. З білками вони бавляться, а їжакам симпатизують, вважаючи далекими родичами.  
Найбільш гамірними сосновички стають тоді, коли вітер гойдає сосни. Для чоловічків це час пустощів і веселощів. В такі миті вони люблять кидатися шишками один у одного та у людей, якщо ті є поруч. На сосновичків ніхто не полює, люди їх не помічають – їх життя могло б бути геть щасливе і безтурботне. Але вони дуже сумують і полохаються, коли ріжуть ліс, – їм треба встигнути непомітно переселитися на інші дерева – іноді далеко вглиб лісу… Якщо валять здорові дерева, вони дуже гірко плачуть слізьми із соснової смоли…  Сосновичків зуміли розгледіти боярські старожили.  
+
Найбільш гамірними сосновички стають тоді, коли вітер гойдає сосни. Для чоловічків це час пустощів і веселощів. В такі миті вони люблять кидатися шишками один у одного та у людей, якщо ті трапляються поруч. На сосновичків ніхто не полює, люди їх не помічають – їх життя могло б бути геть щасливе і безтурботне. Але вони дуже сумують і полохаються, коли ріжуть ліс, – їм треба встигнути непомітно переселитися на інші дерева – іноді далеко вглиб лісу… Якщо валять здорові дерева, ці лісовички дуже гірко плачуть слізьми із соснової смоли…  Сосновичків зуміли розгледіти боярські старожили.  
 
Вважається, що лісовички-сосновички  живуть лише в лісах під Бояркою.   
 
Вважається, що лісовички-сосновички  живуть лише в лісах під Бояркою.   
  
  
 
+
[[Категорія:Легенди Боярки]]
[[Категорія:Боярські легенди]]
+

Версія за 14:57, 12 січня 2020

Сосновички – міфічні істоти, які, за деякими твердженнями, живуть у сосновому лісі під Бояркою.

Сосновички – це веселе плем’я маленьких чоловічків, які ховаються поміж хвоєю. Обличчя у них кольору гілок, а волосся – кольору зеленої хвої і стирчить так само, як соснові голки. Сосновички дуже вправно ховаються. Якщо людина дивиться в їх бік, вони завмирають і зливаються з сосновими гілками. Побачити їх можна лише боковим зором. Дехто стверджує, що сосновичків можна відслідкувати, якщо дуже швидко повернути голову. Лісовички-сосновички – це добрі милі створіння, веселе і дещо легковажне плем’я. Вони товаришують із звірятками – особливо з білками та їжаками. З білками вони бавляться, а їжакам симпатизують, вважаючи далекими родичами. Найбільш гамірними сосновички стають тоді, коли вітер гойдає сосни. Для чоловічків це час пустощів і веселощів. В такі миті вони люблять кидатися шишками один у одного та у людей, якщо ті трапляються поруч. На сосновичків ніхто не полює, люди їх не помічають – їх життя могло б бути геть щасливе і безтурботне. Але вони дуже сумують і полохаються, коли ріжуть ліс, – їм треба встигнути непомітно переселитися на інші дерева – іноді далеко вглиб лісу… Якщо валять здорові дерева, ці лісовички дуже гірко плачуть слізьми із соснової смоли… Сосновичків зуміли розгледіти боярські старожили. Вважається, що лісовички-сосновички живуть лише в лісах під Бояркою.